HÜALUROONHAPPE TÄITESÜSTID

Hüaluroonhape ehk HA on tänapäeva “imeaine”, mis on oma olemuselt hüdrofiilne ehk ta seob ja tõmbab ligi vett ning just seepärast on see üheks parimaks naha niisutajaks.

Tähtis on teada, et hüaluroonhape on oma olemuselt suuremolekuline ning nahabarjääri ei läbista, mis on ka põhjuseks, miks on hüaluroonhappe parimaks nahka manustamise meetodiks süstimine.

Täitesüstid eemaldavad õrnalt ja loomulikul viisil vananemismärgid või rõhutavad märkamatult looduse poolt antut.

Restylane ja Sofiderm sarjad sisaldavad spetsiaalselt väljatöötatud preparaate igale näopiirkonnale ja vanusele.

Kõiki hüaluroonhappe täitesüste teostab meditsiinilise haridusega sertifitseeritud kosmetoloog.

HÜALUROONHAPPE TÄITESÜSTID

 Süstimise protseduur kestab 20-40 minutit ja esmane tulemus on kohe näha.

Enne protseduuri eemaldatakse meik, soovi korral kasutatakse enne süstimist nahatuimestit.

Restylane 0,5 ml ampull 200€ 

Restylane 1,0 ml ampull 280€

TULE KONSULTATSIOONILE | BRONEERI AEG

Enne protseduuri eemaldatakse meik, soovi korral kasutatakse enne süstimist nahatuimestit. Süstimise protseduur kestab 20-40 minutit ja esmane tulemus on kohe näha. Peale süstimise protseduuri kantakse nahale niisutav ja rahustav mask.

Täitesüstide tegemine ei sega üldiselt elurütmi, tööle võib minna kohe peale protseduuri. Mõnedel patsientidel võib tekkida kerge turse, punetus või valulikkus süstekohas, mis möödub paari päevaga. 12 tunni jooksul pärast protseduuri ei tohiks näomassaaži teha.

Peale hooldust on vajalik naha korralik niisutamine,  seerumite või kreemide puhul peab jälgima, et hüaluroonhape oleks väikesemolekuline või kombineeritud kujul ja vee joomine, vähemalt 1,5 l ööpäevas.

2-3 päeva jooksul pärast protseduuri tuleks hoiduda dekoratiivkosmeetika kasutamisest, ujumisest, intensiivse trenni tegemisest ning pikast väga külmas, kuumas või päikese käes viibimisest.

Protseduuri lõpptulemus kujuneb nädala jooksul. Mõju kestab 6-12 (24) kuud, olenevalt kasutatud tootest, naha tüübist ja piirkonnast.

Erinevad näopiirkonnad süstimiseks:

  • „kurjuse“ (kulmudevaheline) korts ja otsmiku horisontaalkortsud
  • „kanavarbad“ silmade ümbruses
  • aukuvajunud silmad
  • nina- ja suuümbruse kortsud
  • lõuaümbruse kortsud