Intiimpiirkonna ravihooldus on mõeldud sugaringile toetavaks hoolduseks sissekasvanud karvade ravis ja profülaktikas.

Sage raseerimine, vahatamine ja epileerimine nõrgestab naha kaitsekihti. Karvad kasvavad sisse, kui neid eemaldamisel murtakse ära allpool ümbritseva naha pinda, sest nad jäävad kasvamisel naha pinna alla. Tekivad põletikulised, valulikud, punetavad ja inetud “punnid”. Kahjuks see “punn” ei kao enne, kui sissekasvanud karv on eemaldatud.

Sissekasvanud karvu on kodustes tingimustes raske eemaldada, aga kosmeetik saab seda teha steriilse nõela abil.


 probleemse intiimpiirkonna ravihooldus

Probleemse intiimpiirkonna ravihooldus on mõeldud sissekasvanud karvade poolt põhjustatud nahakahjustuste raviks. Üldjuhul põletikuline nahk vajab tõhusamat ravi, ning ainult kodune hooldus ei anna alati soovitud tulemusi. Ravihooldus on mõeldud bikiinipiirkonnale, aga seda saab teha ka säärtele ja kaenlaalustele. Hooldus on kõige tõhusam sarjahooldusena, ja soovitav võtta 1x nädalas, et saavutada kiiresti püsivad tulemused.

Koori nahka kord nädalas ja kasuta igapäevaselt niisutavat kreemi, et karval oleks kergem sellest “läbi murda”. Eelista õrnatoimelist ensüümidega koorijat. Kui oled harjunud kasutama teradega koorijat, siis soovitan investeerida kvaliteetsesse koorijasse mille terakesed ei oleks suured ja teravad, sellega väldid mikrohaavade tekitamist nahale. Koorimine ergutab naha vereringet ja eemaldab surnud naharakud.

Jälgi intiimpesuks kasutatavate vahendite pH-taset. Vali spetsiaalsed tooted igapäevaseks intiimhügieeniks, et soodustada heade bakterite elutegevust. Soovitav pole kasutada tavalist dušigeeli ega seepi. Asi pole pesuvahendi näilises pehmuses, vaid erinevas happelises tasakaalus. Intiimpiirkonna limaskestadel on teistmoodi mikrofloora ja happelisuse tase kui tavalisel nahal. Pese ennast vähemalt üks kord päevas ning alati enne ja pärast vahekorda, ära kasuta pesemisel pesukäsna, usu mind, Sinu intiimpiirkond on kõige õnnelikum, kui kasutad pesugeeli peale kandmiseks oma puhast kätt. 

Allergiate vältimiseks eelista kindlasti naturaalseid tooteid. Kanna puuvillast aluspesu kuna see hingab ja tõmbab samal ajal niiskust enda sisse või ära kanna üldse pesu.

intiimpiirkonna ravihooldus

intiimpiirkonna ravihooldus