Professionaalne jumestus igaks eriliseks sündmuseks!

“Kaunis tulemus sünnib koostöös –  Sina kirjeldad, millist tulemust soovid ning mina pakun erinevaid lahendusi ja teostan.” – jumestuskunstnik Andra

Enne jumestusse tulekut oleks hea lasta värvida keemiliselt kulmud ja ripsmed ning vajadusel korrastada kulmud. Näo koorimine ja nahka niisutav mask aitavad samuti meigil paremini püsida, et eriti särav välja näha.

Hea jumestuse aluseks on täiuslik põhi. Päeva jumestuses kasutatakse enamasti klassikalises mõttes neutraalseid toone, mis täiustavad välimust ja toovad esile tema loomuliku ilu. Kindlasti kuuluvad siia juurde kaunilt korrigeeritud kulmud ning kliendi isikupära arvestades värvitud silmad ja huuled.

Õhtu jumestus algab täiusliku põhja ja näo modelleerimisest. Täiendavalt näo kontuuride tugevam esiletoomine ja tugevamad värvitoonid. Värvi ei tasu karta, ei silmadel ega huultel. Loomulikult dikteerib lõpptulemuse ürituse stiil ja arvestada tuleb nii riietuse, kui aksessuaaridega.

Foto jumestuses on tugevad toonid, julged värvid ja eriline rõhk näo modelleerimisel. Värvide valikul peab aga arvestama asjaoluga, et foto võib moonutada värve. Lisaks “sööb” foto arvestuslikult 30-50% jumestusest ära.

HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE

jumestus

Jumestus pruudile

Hea tulemuse aluseks on piisav ettevalmistus – pruudi ootused meigile, igapäevane meigistiil ja loomulikult riietus ning aksessuaarid. Nii tähtsal päeval ei saa ükski detail selguda viimasel hetkel või kohapeal. Seepärast soovitan alati teha ka proovimeigi, et oleks üksteise mõistmine ka reaalsuses läbiproovitud. Pruudimeigi tulemus peab olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt rõhutama loomulikku ilu. Samas olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ükski detail kaduma ei läheks.

Meie stuudio on pulmapäeval ainult pruutpaari päralt ning võimaldab veeta oma tähtsa päeva hommikut väga rahulikus õhkkonnas. Nii saate jätta kõik pulma korralduslikud küsimused selja taha ja nautida vaid hetke milles viibite.

Pruudi ettevalmistus

Paar päeva enne pulmapäeva oleks hea pruudil lasta värvida keemiliselt kulmud ja ripsmed ning vajadusel kitkuda kulmud. Näo koorimine ja mask aitavad samuti meigil paremini püsida, et tähtsal päeval eriti särav välja näha.

Peigmehe ettevalmistus

Meestele tehakse väga naturaalne ja õhuke põhi ning modelleerimiseks kasutatakse päikesepuudrit. Ripsmetel ja kulmudel kasutatakse värvituid geele, huuli niisutatakse loomulikku tooni palsamiga. Pulmapäeval tehtav kerge jumestus peigmehele kuulub hinna sisse.