Professionaalne jumestus ja soengud igaks eriliseks sündmuseks!

Soovid loomulikku või efektset õhtumeiki? Teeme püsiva ja värske meigi just Sinu soovidele ja sündmusele sobivalt.

Koos jumestusega sobiv soeng, punutised või lokid, et lõpptulemus oleks eriti efektne, särav ja kokkusobiv.

JUMESTUSED JA SOENGUD

Sinu vajadustele sobiv jumestus või soeng igaks oluliseks sündmuseks!

 “Kaunis tulemus sünnib koostöös –  Sina kirjeldad, millist tulemust soovid ning mina pakun erinevaid lahendusi ja teostan.” – jumestuskunstnik Andra

Hinnad al 25.00 €

BRONEERI AEG

Päevameik

Nii päevameigi, kui hea meigi aluseks on täiuslik põhi. Päevameigis kasutatakse enamasti klassikalises mõttes neutraalseid toone, mis täiustavad välimust ja toovad esile tema loomuliku ilu. Kindlasti kuuluvad päevameigi juurde kaunilt korrigeeritud kulmud ning kliendi isikupära arvestades värvitud silmad ja huuled.

Õhtumeik

Hea tulemuse aluseks on täiuslik põhi. Erinevus päevameigist algab nöo modelleerimisest. Täiendavalt näo kontuuride tugevam esiletoomine ja tugevamad värvitoonid. Värvi ei tasu karta, ei silmadel ega huultel. Loomulikult dikteerib lõpptulemuse ürituse stiil ja arvestada tuleb nii riietuse, kui aksessuaaridega.

Fotomeik

Fotomeik on sarnane õhtumeigile. Tugevad toonid, julged värvid ja eriline rõhk näo modelleerimisel. Värvide valikul peab aga arvestama asjaoluga, et foto võib moonutada värve. Lisaks “sööb” foto arvestuslikult 30-50% meigist ära.

Pulmameik pruudile

Hea tulemuse aluseks on piisav ettevalmistus – pruudi ootused meigile, igapäevane meigistiil ja loomulikult riietus ning aksessuaarid. Nii tähtsal päeval ei saa ükski detail selguda viimasel hetkel või kohapeal. Seepärast soovitan alati teha ka proovimeigi, et oleks üksteise mõistmine ka reaalsuses läbiproovitud. Pruudimeigi tulemus peab olema loomulik, särav, püsiv, maksimaalselt rõhutama loomulikku ilu. Samas olema piisavalt väljendusrikas, et fotodel ükski detail kaduma ei läheks.

Meie stuudio on pulmapäeval ainult pruutpaari päralt ning võimaldab veeta oma tähtsa päeva hommikut väga rahulikus õhkonnas. Nii saate jätta kõik pulma korralduslikud küsimused selja taha ja nautida vaid hetke milles viibite.

Pruudi ettevalmistus

Paar päeva enne pulmapäeva oleks hea pruudil lasta värvida keemiliselt kulmud ja ripsmed ning vajadusel kitkuda kulmud. Näo koorimine ja mask aitavad samuti meigil paremini püsida, et tähtsal päeval eriti särav välja näha.

Pulmameik peigmehele

Meeste meigile tehakse väga naturaalne ja õhuke põhi ning modelleerimiseks kasutatakse päikesepuudrit. Ripsmetel ja kulmudel kasutatakse värvituid geele, huuli niisutatakse loomulikku tooni palsamiga. Pulmapäeval tehtav kerge jumestus peigmehele kuulub hinna sisse.

HINNAKIRI

JUMESTUSED

Päevameik 25.00 – 30.00 €

Õhtumeik 35.00 €

Fotomeik 40.00 €

Pruudi proovimeik 35.00 €

Pruudimeik õigel päeval 40.00 €

Pruudimeik ilma eelneva proovitööta 50.00 €

Pulmapäeval tehtav kerge jumestus peigmehele kuulub hinna sisse.

Ripsmetutikute paigaldamine 5.00 €

SOENGUD

Vastavalt kliendi soovile teeme lahtiseid- ja üles pandud soenguid ning erinevaid punutisi.

Pidulik lahtine soeng 25.00 €

Pidulik üles pandud soeng 30.00 €

Pruudisoengu proov 35.00 €

Pruudisoeng õigel päeval 40.00 €

Pruudisoeng ilma proovitööta 50.00 €

PANE TÄHELE!

Soengusse tulla puhaste ja kuivaks föönitatud juustega