kehahooldused

KEHAHOOLDUSED

Sissekasvanud karvade poolt põhjustatud põletikuline nahk on väga laialt levinud probleem.
Miks kasvavad karvad sisse?

Sage raseerimine, vahatamine ja epileerimine nõrgestab naha kaitsekihti. Sageli kasvavad karvad sisse, kui neid eemaldamisel murtakse ära allpool ümbritseva naha pinda ja nad jäävad kasvamisel naha pinna alla. Selle tulemusena tekivad valulikud, punetavad või tumedamad inetud kühmukesed nn. “punnid”, mis kahjuks ei kao enne, kui sissekasvanud karv on eemaldatud.

PROBLEEMSE PIIRKONNA KEHAHOOLDUSED

Sissekasvanud karvade poolt põhjustatud põletikuline nahk vajab tõhusamat ravi, ning ainult kodune hooldamine ei anna alati soovitud tulemusi.

Seetõttu oleme loonud suhkrudepilatsioonile toetavaks protseduuriks probleemse piirkonna kehahooldused, mis on mõeldud sissekasvanud karvade raviks ja profülaktikaks.

TEENUSTE HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE
TUTVU KEHAHOOLDUSTEGA

Kehaoolduse käik:

Vajadusel eelneb depilatsioon, eemaldatakse sissekasvanud karvad ja sügavpuhastatakse nahk, tehakse ravihooldus, seejärel maskiga tasakaalustatakse naha mikrofloora ja kehahoolduse lõpetab rahustav kreem.

Kehahooldus taastab naha tervisliku väljanägemise ning muudab naha siledaks ja pehmeks, hooldus ei ärrita nahka. Kehahooldust on soovitav võtta sarjana 1x nädalas, et saavutada kiiresti püsivad tulemused.

Kehaoolduse käik:

Vajadusel eelneb depilatsioon, eemaldatakse sissekasvanud karvad ja sügavpuhastatakse nahk, tehakse ravihooldus, seejärel maskiga tasakaalustatakse naha mikrofloora ja kehahoolduse lõpetab rahustav kreem.

Kehahooldus taastab säärtel naha tervisliku väljanägemise, muutes selle siledaks ja pehmeks, hooldus ei ärrita nahka. Kehahooldust on soovitav võtta sarjana 1x nädalas, et saavutada kiiresti püsivad tulemused.

kehahooldus

  • Sa raseerid sageli või on vahatamine nõrgestanud naha kaitsekihti ning seoses sellega on karvad hakanud sisse kasvama.
  • Naha alla on tekkinud valulikud, punetavad või tumedamad inetud kühmukesed nn. “punnid” või sul on pikalt püsivad tumedad laigud ja armid.

Probleemse piirkonna kehahooldus sobib ideaalselt bikiinipiirkonnale, säärtele ja kaenlaalustele. Kehahooldused on soovitav võtta sarjana 1x nädalas, et saavutada kiiremini püsivad tulemused.

  • Kehahooldus ravib ja uuendab naha struktuuri.
  • Põletikust tekkinud tumenenud laigud muutuvad heledamaks ja kaovad.
  • Põletikulised protsessid taanduvad ja kaovad.
  • Sissekasvanud karvade probleemist on võimalik vabaneda.
  • Tunned ennast taas hästi ja enesekindlalt ka kõige napimates bikiinides.