Parafangoteraapia:

 • aitab tõhusalt puhastada keha kahjulikest jääkainetest, parandab vere- ja lümfiringet
 • parafango kuur vähendab tõhusalt tselluliidi probleemi
 • muudab naha siledaks, elastseks ja pehmeks ning toniseerib
 • lõõgastab, värskendab ja loob suurepärase enesetunde
 • vähendab lihas- ja liigesvalusid

Vastunäidustused:

 • Kasvajad
 • Flebiit ehk veenipõletik, tromboos
 • Rasked südame-, kopsu- ja neeruhaigused
 • Verejooksu kalduvus
 • Naha tundlikkuse häired
 • Haavad, värsked armid, nahapõletikud, allergilised lööbed
 • Ettevaatus diabeedi korral
 • Rasedus

Hooldus sisaldab: keha koorimine, aktiivseerum, parafiini-muda mähis probleemsetele piirkondadele 20-30 min., kreem naha elastsuse ja toonuse tõstmiseks.

Ühekordse protseduuri hind – 40.00 € | 75 min.

5 x sarja hind – 190.00 €

BRONEERI AEG

PARAFANGO KEHAHOOLITSUSED

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale.

Parafangoteraapia on soe ja mõnus keha ainevahetushoolduse protseduur ja efektiivne vahend tselluliidiravis, milles kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalselt ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Parafango eemaldamiseks pole vaja vett ega käia dushi all.

Meeldivalt lõõgastava mõjuga kehahooldus on tõeline kingitus iseendale – üks rahulik tund stressileevendavat hooldust, mis mõjutab positiivselt keha tervikuna.

Stress Relief hooldus ühendab nauditavalt loodusliku meremuda ja parafiinravi parimad omadused. Soojuse mõjul sügavale kudedesse tungivad aktiivained toimivad ühtaegu rahustavalt ja värskendavalt, luues võrratu enesetunde. Hoolduse sügavniisutav toime annab ka väga kuivale nahale uue elu.

Stress Relief hooldus vähendab lihas- ja liigespingeid, parandab lümfi- ja vereringet ning alandab turseid. Koheselt märgatava lisaväärtusena muutub tunduvalt pehmemaks ja siledamaks nahk.

Stress Relief hooldus on ka efektiivne taastusraviprotseduur, aidates kiiresti paraneda mitmesugustest vigastustest ja operatsioonide tagajärgedest.

Kogu maailmas hinnatud tõhusat ja ainulaadset hooldust soovitatakse teha kuurina, kuid sellel on imeline mõju ka ühe protseduuri järel.

Body Slimming Extreme erakordselt tõhus parafango tselluliidihooldus, millel on kiired tulemused. Salendav parafangohooldus sobib ideaalselt kompaktse tselluliidi kaotamiseks.

Body Slimming Extreme salendav hooldus mõjub imeliselt: kiirendab ainevahetust, lõhustab nahaaluseid rasvaladestusi, korrigeerib kaalu, tõstab naha elastsust ja toonust.

Salendavat hooldust ei tohi intensiivse toime tõttu teha rohkemale kui 2/3 kehapinnast.

Trimmiv ja puhastav parafangohooldus on asendamatu neile, kes hädas kehakaaluga – see tõhus ja nauditav protseduur aitab väljutada kehast jääkaineid, trimmida nahka ja kaotada turseid, soodustades drenaaži.

Just neil põhjustel on tegemist ühe enimtunnustatud liposuktsioonijärgse kehahooldusega. See trimmiv ja puhastav hooldus sobib täiuslikult ka organismi detoksifitseerimiseks puhastuskuuri ajal ja võitlemiseks nn pehme tselluliidi vastu.

Detoxifying hoolduse kasutusvõimalused on siiski veel laiemad: see annab suurepärase kergenduse tursunud ja väsinud jalgade vaevuste puhul ning on ideaalne ka venitusarmide raviks ja ennetamiseks.

Ainulaadne Detoxifying parafangohooldus on omapärane ja nauditav ning selle efektiivne toime avaldub juba ühe hooldusega, kuid pikemaajalise tõhusa toime saavutamiseks on soovitav läbi viia terve kuur.

PROBLEEMSE INTIIMPIIRKONNA HOOLDUS

Probleemse intiimpiirkonna hooldus on spetsiaalselt välja töötatud sissekasvanud karvade ja põletikulise naha raviks.

Sage raseerimine, vahatamine ja epileerimine, mis nõrgestab naha kaitsekihti.

Sissekasvanud karvad.

Nahaalused valulikud, punetavad või tumedamad inetud kühmukesed nn. “punnid”.

Pikalt püsivad tumedad laigud.

Armid.

Hoolduse järgselt paraneb ja uueneb naha struktuur, põletikust tekkinud tumenenud laigud muutuvad heledamaks ja põletikulised protsessid taanduvad

Hooldus sisaldab: Vajadusel eelneb hooldusele bikiinipiirkonna depilatsioon, järgneb sissekasvanud karvade eemaldamine,  happehooldus, niisutav ja rahustav mask ning rahustav kreem.

Hooldus on soovitav võtta sarjana 1x nädalas, et saavutada püsivad tulemused.

Hooldus ilma depilatsioonita:

20.00€|30-45min.

Hooldus depilatsiooniga:

50.00€|60 min.

BRONEERI AEG