KES VEEL EI TEA…

Suhkrudepilatsiooniga puutusin esimest korda kokku Soomes aastal 2012 kus see teenus on väga populaarne. Läbisin edukalt Alexandria Professional koolituse ja oman vastavat sertifikaati. Tööpraktika mille seal sain suhkrudepilatsioone tehes on minu jaoks hindamatu väärtusega. Kliente oli väga palju ning erinevatest rahvustest ja selle meetodi puhul tulevad oskused kogemusega.

Soovin tõsta Eestis elavate inimeste teadlikkust väga ohutust ja hetkel parimast depilatsiooni meetodist. Minu suureks rõõmuks hakkab juba tasapisi salonge juurde tulema, kes seda teenust pakuvad. Ja loomulikult loodan ka lõpuks endale leida hea depilatsiooni tehniku kelle juures käima hakata!

Kes veel ei tea, mis on suhkrudepilatsioon käsitehnikas ehk sugaring

  • see on kõige hügieenilisem depilatsiooni viis! Ühele kliendile kasutatakse teatud kogust suhkrumassi “suhkrupallina” , mis protseduuri lõppedes ära visatakse.

Paljud salongid pakuvad suhkrudepilatsiooni teenust, lähemal uurimisel selgub, et protseduur näeb välja sama nagu vahatamisel – spaatliga purgist suhkrupasta nahale ja paberi või kangaga tõmmatakse ära – see on strip-tehnikas depilatsiooni meetod. Kuna suhkurt tuleb purgist spaatliga nahale kanda korduvalt, siis protseduuri hügieenilisusest me rääkida ei saa.

  • suhkrudepiltasioon käsitehnikas on väga täpne, karv tõmmatakse välja karvakasvu suunas ja karvade murdumine naha pinnalt on väga minimaalne.

Kliendid räägivad, et erinevust on märgata praktiliselt kohe, kui karvad hakkavad tagasi kasvama – karv on pehmem ja õrnem, pole torkivat tunnet.

  • suhkur on 100% looduslik, sobib kõige õrnemate piirkondade depileerimiseks ega tekita allergiat.

Regulaarsel depileerimisel naha seisund paraneb, põletikud vähenevad ja sissekasvanud karvade teke väheneb jne.

Veel kahtlejatele soovitan julgelt tulla proovima!

Kohtume salongis!

By |2019-01-16T21:15:02+00:00veebruar 6th, 2016|Depilatsioon, Nahahooldus, Sugaring, Suhkrudepilatsioon|0 Comments