kulmud

KULMUD & RIPSMED

Kulmud ja ripsmed on oluline osa meie iseloomust, luues näole kauni raami.

Meie teenuste valikus on kulmude modelleerimine ja värvimine, ripsmete keemiline värvimine ja Lash Lift ripsmete keemiline koolutamine.

Kulmud värvime vastavalt kliendi soovile, kas loodusliku Bio Henna Premium värvidega või kasutame Schwarzkoph Bonacrom keemilisi värve.

TEENUSTE HINNAD JA ONLINE BRONEERIMINE
TÄIUSLIKUD KULMUD KÕIGILE!

Meie kulmud on oluline osa meie iseloomust, üle 70% näo miimikast sõltub just kulmudest. Õige kulmukuju ja -tooniga võib näolt aastaid maha võtta, sest just täidlasemaid ja naturaalsemaid kulme seostatakse nooruslikkusega.

KAUNIS KULMUKAAR HENNAGA

Uuenduslik looduslik kulmude värvimisteenus Bio Henna on spetsiaalselt loodud kulmude püsivärvimiseks. Bio Henna teenust kasutades püsivad ilusad ja õiget värvi kulmud kuni kuus nädalat!
Hooldus on ideaalne, kui kulmud on kaotanud kuju, kahanenud või nõuavad pidevat toonimist.

Bio Henna taastab kulmukarvade elujõu ning lisab kulmudesse tihedust ilma vesinikku või ammoniaaki kasutamata, on looduslik, anti-allergiline ja tugevdab kulmukarvu ning püsib 3-6 nädalat.

Bio Henna vastunäidustusteks on armid, kahjustatud nahk ja hennaallergia. Loe edasi->>>

24h pärast protseduuri ei tohiks kulme märjaks teha ning kasuta õli iga päev.

Lash Lift on ripsmete püsikoolutamine 6-8 nädalaks (ripsme eluiga). Uudne silikoon patjadel koolutamine välistab ripsmete üle koolutamise, sest ripsmeid tõstetakse ripsmejuurest, et saavutada loomulik kaarduvus.

Protseduurile on soovitav tulla värvimata ripsmetega. Tehnik selgitab välja soovitud tulemuse, valib sobiva suurusega padjad. Seejärel asetatakse silikoonpadi silmalaule ning ülemised ripsmekarvad pööratakse padja külge. Seejärel kantakse koolutamise teostamiseks vajalikud vedelikud. Viimase viimistlusena värvitakse kliendi ripsmed.

Protseduur on täiesti valutu ja ei kahjusta kuidagi loomulikke ripsmeid ega ripsmete kasvutsüklit. Sa ei vaja spetsiaalset koduhooldust ega vahepeal hoolduses käimist. Protseduuri teostamise hetkest tuleks vältida 24h sauna, kuuma ja hoida ripsmed kuivana, et tagada kestvam tulemus. Samuti ei ole soovitav samal päeval kasutada ripsmetušše, seerumeid.

Kulmud & LashLift by ANDRA