MEIST2018-07-10T20:52:43+00:00

ESTER LEPPIK

JUHATAJA

MED.KOSMETOLOOG, KOOLITAJA

Teenused: suhkrudepilatsioon, näopuhastus ultraheliga, microneedling näohooldus, happekoorimised, täitesüstid, käetehnikas suhkrudepilatsiooni baas-ja täiendkoolitused.

Ester omab pikaajalist ning rahvusvahelist töökogemust meditsiini ja iluteeninduse alal. Ta on end pidevalt täiendanud mitmesugustel erialastel koolitustel, et olla kursis ilumaailma uute suundadega ning pakkuda parimaid kvaliteetseid teenuseid ja tooteid mida ise tunneb ja hindab. Rõõmuga jagab ta enda teadmised ja oskused kõigi klientidega, võttes igaüht kui erilist.

“Iga klient on mulle eriline ja väärib ühtmoodi palju tähelepanu, delikaatsust ja süvenemist. Hindan kõrgelt aastate pikkuse töö tulemusena kujunenud usalduslikke kliendisuhteid.”

ANDRA LEPPIK

ILUTEENINDAJA

Teenused: Suhkrudepilatsioon, ripsmete keemiline värvimine, kulmude keemiline värvimine ja modelleerimine

Andra sattus ilu-ja meigimaailma 2015 aastal ja on pidevas enesetäiendamise protsessis, sest soovib enda professionaalset taset kasvatada. Oma alg- ja põhiteadmised on ta saanud erinevatel workshop´idel. Oma töös ja loomingus eelistab ta lähtuda naiste loomulikust ilust, heast maitsest ja stiilitundest.  

“Minu töö pakub mulle suurt naudingut, eriti kui tulemuseks on õnnelik ja särav emotsioon kliendi näol.” 

This Is A Custom Widget

.