See on levinud eksiarvamus, et depilatsioon talveperioodil on kasutu tegevus. Arvad, et külm ilm tähendab rohkem riideid, nii et kes hoolib, kui jalad ja kaenlaalused on karvased ja mõned kuud raseerida? Viska see mõte kohe peast välja ja pane raseerija käest ära:). Ja loe edasi miks see on vajalik ka talveperioodil!

Sugaring on professionaalne viis vabaneda soovimatutest karvadest kõikidest keha piirkondadest. Suhkrupasta on 100% looduslik, ei sisalda allergeene ja on hügieeniline, loe edasi siit->>

Regulaarne depilatsioon talveperioodil on hea mitmel põhjusel:

  •  Valutum ja tõhusam protseduur! Külmemal perioodil on depilatsioone lihtsam teha, kuna nahk on jahedam ja valutundlikkus on madalam. Suvel, kui on soe, keha kipub olema higine, sel põhjusel suhkrupasta ei kinnitu hästi karvale (kõik suhkrupastad on vees lahustuvad) ja tugevate karvade eemaldamine on keerulisem.
  • Sile nahk pikemaks ajaks! Lihtsamalt öeldes, regulaarne depilatsioon muudab karvad õrnemaks ja tagasikasvavate karvade hulk väheneb. Karvad kasvavad eri faasidega, kuid suhkruga saab eemaldada juba karva, mis on vaid õrnalt naha pinnal näha. Lühikese karva puhul on naha all kindlasti veel väga palju karvu peidus ja tulemus ei ole nii pikaajaline. Esmakordsel külastusel saame kätte 1., 2. ja üksikuid 3. kasvufaasi karvu, kuid pärast paari külastuskorda puhastame nii nahapealse kui nahaaluse karvadest juba palju efektiivsemalt. Ideaalse tulemuse saavutamiseks peab pärast žiletiga/kreemiga karvade eemaldamist kasvatama neid minimaalselt 2 nädalat, pärast vahatamist 3-4 nädalat. Mida pikem on eemaldatav karv esmakülastusel, seda kiiremini saab tulemuse kauapüsivaks. Fakt on ka see, et raseerimine intensiivistab, aga depilatsioon vähendab karvakasvu. Ja vähem karvu on ju suvel parem, kas pole? Nii et, alusta nüüd!
  • Tervem nahk! Külm ilm talvel kuivatab nahka, muutes selle tuhmiks ja kestendavaks. Suhkrupastal on kerge nahka kooriv ja niisutav toime ja regulaarne depilatsioon ning nahka niisutavate kreemide või õlide kasutamine annavad tulemuseks terve ja sileda naha. Kõige parem viis sissekasvanud karvade ennetamiseks ja likvideerimiseks on koorida nahka regulaarselt ja hoida nahk maksimaalselt niisutatuna. Kasutage spetsiaalseid hooldustooteid ja pidage nõu oma spetsialistiga. Alexandria Professional tooted on nahasõbralikud ja looduslikud, omades häid raviomadusi ja pakkudes kiireid tulemusi.

Lisaks, suhkrupasta nahka tervendavale toimele, pakume klientidele sissekasvanud karvade poolt põhjustatud nahakahjustuste jaoks spetsiaalset ravihooldust, mida on just talvel hea teha.

Nagu näed, on depilatsioon talveperioodil sama vajalik kui suvel ja sellel on peale karvade eemaldamise veel mitmeid eeliseid ning kevadel pead palju vähem vaeva nägema soovitud tulemuse nimel!

depilatsioon talveperioodil

Regulaarne depilatsioon talveperioodil vähendab karvakasvu ja koorib nahka.