NÄOHOOLDUSED2018-07-22T09:58:49+00:00
NÄOHOOLDUSED
BRONEERI AEG

Meie näohoolduste valikus leidub lõõgastavaid, sügavpuhastavaid ja intensiivseid aktiivhoolduseid.

NB! Näohooldustes lähtutakse eelkõige kliendi näonahast, seega võib protseduuril esineda erinevusi hinnakirjas märgituga.

Kõiki näohooldusi teostab meditsiinilise haridusega kosmetoloog.

 UUS!!! AYURVEDA FACELIFT NÄOHOOLDUS

Ayurveda Facelift näohooldus on nahka noorendava toimega hooldus kuhu kuulub väga lõõgastav õlgade-, kaela-ja näomassaaž. Massaaži ajal stimuleeritakse näo marma punkte (energiakeskusi).

Traditsioonilise Ayurveda Facelift massaaži efektid ja eelised on järgmised:

 • Lõõgastab näo lihaseid ja stimuleerib vereringet.
 • Aktiveerib kudede looduslikku metabolismi.
 • Parandab näolihaste toonust.
 • Annab nahale terve tekstuuri ja tervisliku sära.
 • Soodustab naha noorendumist.

Hooldus sisaldab: Naha puhastus ja koorimine, nahaanalüüs, lõõgastav õlgade-, kaela -ja näomassaz, mask ja kaitsev kreem SPF-ga.

Selleks, et võtta suvi vastu veatu näonahaga, on just nüüd kõige õigem aeg alustada teekonda!

Esimeseks hoolduseks vali “sügavpuhastav näohooldus”. Konsultatsioon toimub kohapeal ja sobivaim hooldus valitakse kosmeetiku abiga lähtudes nahatüübist ja probleemidest. Samuti pannakse esimesel kohtumisel paika edasine plaan, kui selleks on vajadus.

Vähemalt kord kuus võiks lasta spetsialistil oma näonaha eest hoolt kanda, et:

 • Taastada naha nooruslikkus.
 • Parandada aastatega tekkinud kahjustused.
 • Lõõgastumiseks – lõdvestav näo- ja kaelamassaaž parandab ainevahetust, kiirendab vereringet ja on abiks toitainete maksimaalsele imendumisele.
 • Akneraviks – vaid koduste vahenditega ei ole võimalik nii sügavalt nahka puhastada.

Järjepidevus on perfektse näonaha saavutamisel oluline, sest kord juba käest lastud näonaha uuesti veatuks saamine nõuab suuremat tööd.
Parim aeg alustamiseks on just nüüd!

SÜGAVPUHASTAV NÄOHOOLDUS ULTRAHELIGA

Naha maksimaalne samas võimalikult valutu puhastamine, elutute naharakkude ja komedoonide eemaldamine. Naha uuenemise soodustamine, verevarustuse ja ainevahetuse parandamine. Kortsude tasandamine ja pigmentatsiooni vähendamine. Kudede varustatus hapnikuga suureneb ja nahk on puhas, terve ja särav.

Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, nahaanalüüs, naha töötlemine erinevate ultraheli programmidega, naha toniseerimine, mask, kreem. 

Rohkem infot ultraheli hoolduse kohta loe siit…

MICRONEEDLING KOLLAGEENTERAAPIA

Microneedling hooldus on efektiivne, mitmekülgne ja tõhus tehnika kollageeni tekitamiseks ja naha taasnoorendavaks protsessiks. Micronõelte kasutamine koos erinevate lahustega on täiesti ohutu ja efektiivne viis naha noorendamiseks ilma nahka kahjustamata.

Hooldus sisaldab: Naha puhastus, nahaanalüüs, naha micronõeltega töötlemine koos erinevate seerumitega, mask ja kaitsev kreem SPF-ga.

Rohkem infot microneedling hoolduste kohta loe siit…

NEOGLIS HAPPEKOORIMINE

NeoGlis happekoorimine on efektiivne ka ühekordse kiirprotseduurina, kui on vaja mingi sündmuse puhul hea välja näha, sest nahk on koheselt särav ja siledam ning make up jääb veatuna!

Happekoorimine aitab parandada ebaühtlast nahastruktuuri, tasandada pindmisi kortse, vähendada pigmendilaike, aknearme ning sobib ideaalselt aknelise naha põletikuliste protsesside raviks.

Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, nahaanalüüs, naha füsioloogiline puhastamine profesionaalsete vahenditega, pindmiste kihtide koorimine erinevate hapetega, mille põhikomponendiks on glükoolhape, mask, niisutav ja kaitsev kreem SPF-ga.

Rohkem infot happekoorimis kohta loe siit…

UUDISED JA PAKKUMISED

HAPPEKOORIMISE INTENSIIVKUUR 4 HOOLDUST

140€
 • Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, analüüs, happekoorimine, naha toniseerimine, mask, kreem.

ULTRAHELI NÄOHOOLDUSE INTENSIIVKUUR 3 HOOLDUST

100€
 • Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, nahaanalüüs, naha töötlemine erinevate ultraheli programmidega, naha toniseerimine, mask, kreem.

AYURVEDA FACELIFT NÄOMASSAAZ

25€
 • Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, dekoltee, kaela ja näomassaaž, naha toniseerimine ja kreem.

AYURVEDA FACELIFT NÄOHOOLDUS

55 €
 • Hooldus sisaldab: Naha puhastus ja koorimine, nahaanalüüs, lõõgastav õlgade-, kaela -ja näomassaz, mask ja kaitsev kreem SPF-ga.

This Is A Custom Widget

.