Käsitehnikas sugaring Tallinnas, Anestra Ilustuudios!

Sugaring on vanim teadaolev karvaeemaldusmeetod, mis on pärit Idamaadest ning oma unikaalsuse tõttu on sellest saanud suurim konkurent teiste tänapäeval kasutuses olevate depilatsiooni meetodite hulgas. Viimase 25 aasta jooksul on sugaring meetod ka Euroopas laialt levinud.

2018 aastal oli sugaring maailma juhtivate ilu-ja tervise ajakirjade andmetel kõige populaarsemate hoolduste TOP 3 hulgas.

Suhkrupasta on ohutu nahale, sisaldab 100% looduslikke koostisosi (vesi, suhkur ja sidrunimahl), sobides väga hästi tundlikule nahale ja ka erinevate nahaprobleemide puhul (ekseem, psoriaas, kestendav nahk ja veenilaiendid), samuti sobib see diabeetikutele. 

Suhkur ei kleepu elusatele naharakkudele – ainult karvadele ja surnud naharakkudele – ning see tähendab vähem ärritust ja ebamugavust. Pluss! See on täiesti hügieeniline ja keskkonnasäästlik, kuna protseduuril ei kasutata paber-ribasid ega puupulki, vaid igale kliendile võetakse pastapall, mis peale protseduuri koos kindaga ära visatakse.

Sugaring tehnikat kasutades karvad eemaldatakse kehalt õrnalt koos karvasibulaga karva kasvu suunas, minimeerides nii karvade murdumise võimalust ja tulemuseks on fantastilise väljanägemisega terve ja sile nahk.

Alustades regulaarseid sugaringi protseduure, karvasibul jääb väiksemaks või hävineb, mistõttu karvakasv väheneb märgatavalt. See on täiuslik ja looduslik meetod saavutamaks karvavaba ja sile nahk pikemaks ajaks.

sugaring Tallinnas

Miks üldse karvaeemaldus?

Varem oldi arvamusel, et karvad intiimpiirkonnas aitavad ära hoida bakterite levikut ja karvade eemaldamine suurendab terviseriske. Tänapäeval ollakse siiski vastupidisel arvamusel, et pigem on bakteritele häbemekarvad väga soodsaks keskkonnaks paljunemiseks. Oluline igaühe jaoks on ikkagi leida õige viis, kas ja kuidas karvu piirata või häbe päris karvadest puhtaks saada.

Meie spetsialiteet on käsitehnikas sugaring Tallinnas.

Meie kliendid on peamise põhjusena välja toonud just hügieeni seisukoha, puhta tunde pärast depilatsiooni ja muidugi napp, seksikas pesu näeb siledal nahal kaunis välja. Lisaks, sugaringi puhas tulemus püsib 2-3 nädalat ja näiteks reisil olles võimaldab see muretult bikiine kanda ja jääb ära raseerimisjärgne ärritus, mida võib veelgi võimendada soolane merevesi.

Miks valida käsitehnikas sugaring?

See unikaalne karvaeemalduse meetod on vahatamisest vähem valulik ja jätab professionaalsel teostamisel nahale vaid minimaalse ärrituse.

 • Sage raseerimine ärritab nahka ja teeb selle infektsioonidele vastuvõtlikuks. Raseerimise tulemus püsib heal juhul järgmise päevani. Raseeritava piirkonna karv on tugev ning ühest karvatupest võib välja kasvada 3-5 erinevat karva ning suureneb põletikuoht.
 • Vahatamine ärritab naha pealiskihti, liiga kuum vaha võib nahka põletada või tekib vahatamise käigus murdunud karvu, mis omakorda soodustavad sissekasvanud karvade teket.

Miks on see naturaalne meetod siis endiselt jäänud vahatamise varju? Ehk sellepärast, et see on tehnilisem kui vahaga depilatsiooni teostamine, ja nõuab iluteenindajalt pikemat harjutamist, et suhkrupastaga nii öelda sõbraks saada. Teisisõnu on vahaga depileerimine tehnika mõttes lihtsam kosmeetikule, samas sugaring on kordades meeldivam protseduur kliendile. Ja hea meel on tõdeda, et kliendid kes on korra juba meid külastanud, pole enam vahatamise juurde tagasi pöördunud.

sugaring tallinnas

Brasiilia bikiini depilatsioonis jääb tulemus puhas ja ilus, just see on üheks põhjuseks miks naised jäävad sellest “sõltuvusse”.

Sugaringi käigus eemaldatakse väga hoolikalt bikiini piirkonnast kas kõik karvad, või jäetakse väike kujund vastavalt kliendi soovile. Esimesele protseduurile tulles võiksid karvad olla ca 3-4 mm pikkused, et saavutada parim tulemus. Kui karvad on liiga pikad, saab need lõigata veidi lühemaks, et protseduuri valutumalt läbi viia. Protseduur kestab keskmiselt 15-30min.

Bikiinipiirkonna depilatsiooni erinevad võimalused:

 1. Bikiiniäär – eemaldatakse karvad, mis kasvavad veidi reiele ja jäävad püksikute äärest nähtavale.
 2. Sügav bikiini – depileeritakse juba veidike laiemalt, aga häbemelt karvu ei eemaldata ja soovi korral tehakse ka tuharate vahelt puhtaks.
 3. Brasiilia bikiini – eemaldatakse kas kõik karvad kogu bikiinipiirkonnast, või soovitakse jätta nn “landing strip” ehk maandumisrada või kolmnurk ja puhtaks tehakse ka tuharate vahelt.

Brasiilia bikiini sugaringi protseduur step-by-step:

 1. Enne protseduuri algust selgitame välja kliendi eelnevad depilatsiooni kogemused ja soovid eelolevale protseduurile.
 2. Palume kliendil võtta ära püksid ja heita voodile pikali, jalad palume kõverdada nii, et bikiiniala oleks kenasti avatud.
 3. Puhastame ja puuderdame naha.
 4. Tehnik paneb kätte kindad ja võtab sobiva koguse suhkrupastat millega hakkab väikeste osade kaupa eemaldama karvu.
 5. Depilatsiooni tehes vestleme kliendiga, jälgime kliendi enesetunnet ja pakume vajadusel pausi (kui protseduur on kliendi jaoks väga valulik näit. esmakordselt sugaringis ja on eelnevalt vaid raseerinud ning karv on tihe ja tugev).
 6. Kui eestpoolt on kõik karvad eemaldatud, siis palume kliendil keerata ennast kas külili või kõhuli, oleneb kuidas klient ennast mugavalt tunneb ja eemaldame karvad ka tuharate vahelt.
 7. Puhastame naha, paneme rahustavat Aloe vera geeli ja palume kliendil riietuda.
 8. Anname kaasa nõuanded kuidas peale protseduuri kodus nahka hooldada ja millal uuesti meid külastada.

Sugaring sobib ka meestele!

Meie arvamuse järgi ei anna karvane olemine mehelikkust juurde, kui mees tunneb ennast mehelikuna, siis ta seda ongi. Üldjuhul hoolitsetud mehed on enesekindlad ja julgevad lisaks juuksurisalongile külastada regulaarselt ka meie depilatsioonistuudiot:). Ja nii üllatav kui see ka pole, aga kõige populaarsem on meeste brasiilia, järgnevad selg ja kaenlaalused.

sugaring tallinnas

Käsitehnikas sugaring sobib ka kõige õrnematele piirkondadele

Nõuanded enne, kui proovid:

 • Me kõik teame, et UV-kiired võivad suurendada naha tundlikkust. Seepärast pole soovitav enne sugaringi 24-48 tundi päevitada või külastada solaariumi. Väldi ka peale protseduuri 48 tunni jooksul päevitamist ja solaariumi, sest pigmendilaikude tekkimise oht on suurem.
 • Soovitav on eelmisel päeval oma keha koorida. Võimaluse korral käi enne protseduuri duši all. Puhtal nahal on depilatsiooni efekt suurem ja nahaärrituse võimalus väiksem.
 • Sugaring on vähem valulik võrreldes vahatamisega. Soovitame võtta pool tundi enne protseduuri valuvaigistavat tabletti, kui Sul on tundlik nahk või Su valutundlikkus on kõrge. Arvesta ka sellega, et enne menstruatsioonitsüklit on Sinu keha tundlikum.
käsitehnikas sugaring tallinnas

Käsitehnikas sugaring Tallinnas

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED:
 • Milliseid piirkondi saab depileerida?

Kuna suhkrupasta kinnitub karva, mitte naha külge, on sellega võimalik eemaldada karvu kulmudest kuni varbaotsteni ja kõigelt, mis sinna vahepeale jääb – nägu, kaenlaalused, käed, jalad, selg, bikiinipiirkond jne.

 • Kui valus sugaring on?

Valutundlikkus on meil kõigil individuaalne, aga see sõltub millist piirkonda depileeritakse ja samuti ka sellest, kui kogenud tehnik on. Seda võime küll kindlalt väita, et vahatamisest on sugaring vähem valulikum, kuna ei kleepu nahale.

 • Kui pikki karvu peaks ideaalse tulemuse saavutamiseks eemaldama?

Ideaalse tulemuse saavutamiseks peab pärast žiletiga/kreemiga karvade eemaldamist kasvatama neid minimaalselt 2 nädalat, pärast vahatamist 3-4 nädalat. Mida pikem on eemaldatav karv esmakülastusel, seda kiiremini saab tulemuse kauapüsivaks.

Karvad kasvavad eri faasidega, kuid suhkrupastaga saab eemaldada juba karva, mis on vaid õrnalt naha pinnal näha. Lühikese karva puhul on naha all kindlasti veel väga palju karvu peidus ja tulemus ei ole nii pikaajaline. Esmakordsel külastusel saame kätte 1., 2. ja üksikuid 3. kasvufaasi karvu, kuid pärast paari külastuskorda puhastame nii nahapealse kui nahaaluse karvadest juba palju efektiivsemalt. 

 • Kui kaua tulemus kestab?

Keskmiselt 3-4 nädalat, regulaarsel käimisel ka 5-6 nädalat. Esialgset püsivust võivad lühendada eelnevad karvaeemaldusmeetodid (pikaaegne žiletikasutus, vahatamine või kreemiga eemaldamine). Pärast esimest depilatsiooni karvad hõrenevad ja pehmenevad ning aeglustub nende kasv – juhul, kui jäädakse sama meetodi juurde.

 • Kas tagasi kasvavad tumedamad ja paksemad karvad?

Ei. Suhkrupasta eemaldab karvad koos juurtega, nõrgestades uusi karvu ja muutes need hoopis heledamaks, hõredamaks ja pehmemaks. Regulaarsel sugaringi kasutamisel väheneb karvakasvu kiirus ja karvade tihedus, mis on eriti märgatav talvekuudel.

 • Kuidas võidelda sissekasvanud karvadega, mis on tekkinud vahatamisel või žileti kasutamisel?

Sugaring ei tekita sissekasvanud karvu, pigem hooldab ja tervendab nahka. Kõige parem viis sissekasvu ennetamiseks ja likvideerimiseks on koorida nahka regulaarselt ja hoida nahk maksimaalselt niisutatuna. Kasutage spetsiaalseid hooldustooteid ja pidage nõu oma sugaringi spetsialistiga. Alexandria Professional tooted on nahasõbralikud ja looduslikud, omades häid raviomadusi ja pakkudes kiireid tulemusi. 

 • Kas tundliku naha puhul võib sugaringi teha?

Jah! See sobib kõikidele nahatüüpidele. Suhkrupasta ei ole kuum (seda ei soojendata üle 36C), seega puudub igasugune naha põletuse oht. Lisaks suhkur 100% naturaalne ja hüpoallergiline ning seda saab nahalt lihtsalt veega eemaldada.

 • Kas sugaringi võib tulla menstruatsiooni ajal?

Jah,  Sa võid olla valutundlikum paar päeva enne menstruatsiooni ja menstruatsiooni esimestel päevadel – seega, proovi tulla kergemal päeval ja kasuta tampooni.

 • Kas see tehnika sobib rasedatele?

Kindlasti on sugaring ainus depilatsiooni meetod, mida me rasedatele soovitame. Suhkur on 100% orgaaniline ega kujuta mingit ohtu tulevasele beebile. Siiski on iga rasedus erinev ja soovitame alati konsulteerida oma arstiga.

 • Kas sugaring on lubatud, kui kasutan Accutane, Retin-A või muid retinoidseid kreeme?

Kahjuks EI, kui kasutad Retin-A või mõnda muud akne jaoks mõeldud aknekreemi näol, ei saa näopiirkonnas sugaringi teha. Pärast ühe kuu möödumist, nende toodete kasutamise lõpetamisest, saad kasutada meie teenuseid.

 • Kui on intiimneedid (genital piercings) või tätoveeringud?

Kõige parem on enne protseduuri kõik suguelundite ehted eemaldada, et need ei segaks sugaringi. Teavita oma tehnikut, kui see pole võimalik, tõenäoliselt saab depileerida ka needi ümbert – lihtsalt tea, et võib olla jääb mõni karvake. 

Kui on intiimpiirkonna tätoveeringud, võib sugaringi kooriv toime parandada tätoveeringu värvi ja muuta selle erksamaks. 

 • Kuidas valida salongi? 

Tee uurimistööd! Loe arvustusi, otsi salongist pilte ja veendu, et salongis kasutatakse kvaliteetseid tooteid ja täidetakse hügieeninõudeid (tehnikud kannavad kindaid jms.).

sugaring tallinnas

Soovitame MudPuddle muda sugaringi järgseks koduseks hoolduseks

Käsitehnikas sugaring on meie spetsialiteet, ja me rõõmuga jagame oma oskusi ja teadmisi Sinuga! Meie hubane stuudio asub Tallinnas, aadressil Lootsi 8, Lootsi Keskuse 2.korrusel. Sugaring Tallinnas