Purlés näohooldused  on täisväärtuslikud raviteraapiad, mis tagavad ainulaadse relaksatsiooni ja kiire silmnähtava tulemuse.

Iga hoolitsus on unikaalne ilurituaal, mis on kui rännak erinevate kultuuride traditsioonidesse.

Purlés – nauding nahale ja meeltele!

Sushi Ceremony

Vanadel traditsioonidel põhinev küpse naha hooldus.

Hooldusel on niisutav, nahka noorendav ja pigmentatsiooni vähendav toime. Näohoolduse rituaali teeb eriti nauditavaks shiatsu tehnikal põhinev näomassaaž, mis on meeli rahustav ja lõõgastav.

Kellele hooldus sobib?

Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele; küpsele nahale või juba esimeste miimiliste kortsukeste ilmnemisel; väsinud ja jumetule nahale; laienenud pooride puhul; kuperoosa; pigmentatsioon.

Hoolduse tulemus:

Kohene naha noorendamise efekt; kortsude nähtav vähenemine ja naha siledus; niisutatud ja taastatud nahk; suureneb naharakkude hapnikuga varustamine; aeglustab vananemisprotsesse; pigmentatsiooni vähendav toime.

Sagedus:

Ühes intensiivses kuuris on 6 protseduuri: esimesed kolm protseduuri – üks protseduur nädalas ja järgmised kolm protseduuri kahe nädalase vahega.

Vastunäidustused:

Rosaatsea aktiivses faasis, naha dermatoloogilised muutused, herpes.


Hooldus sisaldab: Naha puhastamine meigist ja pindmisest mustusest, toniseerimine, naha koorimine koorimisvahendiga Purlés Rice Exfoliator, näomassaaž koos massaaživahendiga Purlés Rice Jelly Massage, seerumi peale kandmine vastavalt nahatüübile, näomask Purlés Alginate Rice Mask, kreem.

60 min.| 45.00€

Pure Rebalancing Ceremony

Sügavpuhastav ja nahka tasakaalustav näohooldus

Hoolduse käigus puhastatakse nahk, tasakaalustatakse naha mikrofloora ja stabiliseeritakse rasunäärmete aktiivsus. Hooldus taastab naha tervisliku väljanägemise ning vähendab akne arme, muutes naha siledaks ja pehmeks. Lisaks ahendab õrnalt poore, kõrvaldab nahast liigsed toksiinid, toidab ja kaitseb kahjulike välistegurite eest. Hooldus ei ärrita nahka, ja tagab pikaajalise mati efekti.

 

Kellele hooldus sobib?

Hooldus sobib rasusele-, kombineeritud- ja probleemsele näonahale; komedoonide ja akne puhul; laienenud poorid.

Hoolduse tulemus:

Puhtad ja ahenenud poorid; rasuerituse vähenemine; põletikuliste protsesside kiire paranemine; puhas ja niisutatud nahk.

Sagedus:

 Põletiku aktiivse faasi puhul – üks kord kahe nädala vahega, toetava protseduurina 1 kord kolme nädalase intervalliga.

Vastunäidustused:

Rosaatsea aktiivses faasis, naha dermatoloogilised muutused, herpes.

Ultraheli vastunäidustused:

Rasedus, südamerütmihäired ja südamestimulaator, pahaloomuline kasvaja, nahainfektsioonid ja – allergiad, väga põletikuline akne, suured sünnimärgid, metallproteesid ülakehal (ka hambabreketid), äge haigestumine (gripp), põletikulised protsessid organismis.


Hooldus sisaldab: Naha puhastamine meigist ja pindmisest mustusest, toniseerimine, naha koorimine koorimisvahendiga Purlés Bamboo Powder Enzyme Exfoliator/Cranberry Heating Exfoliator, ultraheliga näopuhastamine, pindmine piiling, näomassaaž koos massaaživahendiga Purlés Rice Jelly Massage, seerum Purlés Serum SeboRegulating Elixir, alginaatne näomask Purlés Blackurrant Algae Mask, kreem.

75 min.| 55.00€

SeniSkin Garden Ceremony

Hooldus tundlikule ja kuperoossele nahale.

Seda hooldust soovitame kõigile nahatüüpidele, millel esineb naha tundlikkust. Õrnadel taimsetel toimeainetel ja vitamiinidel on põletikuvastane, rahustav ja niisutav toime, mis tõhusalt hoolitsevad tundliku naha eest.

Kellele hooldus sobib?

Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele, eriti tundlikule ja kuperoossele nahale.

Hoolduse tulemus:

Nahka rahustav hooldus; vähendab ärritust; tugevdab naha immuunsust; tugevdab kapillaaride seinu.

Sagedus:

Ühes intensiivses kuuris on 6 protseduuri: esimesed kolm protseduuri – üks protseduur nädalas ja järgmised kolm protseduuri kahe nädala vahega.

Vastunäidustused:

Rosaatsea aktiivses faasis, naha dermatoloogilised muutused, herpes, taimede vastu allergia (basiilik, till, petersell ja salatkress) .


Hooldus sisaldab: Naha puhastamine meigist ja pindmisest mustusest, toniseerimine Purlés Gentle Toner, naha koorimine koorimisvahendiga Purlés Bamboo Powder Enzyme Exfoliator, näomassaaž koos massaaživahendiga Purlés Rice Jelly Massage, seerumi peale kandmine, näomask Purlés Billberry Alginate Mask/ Blackcurrant Alginate Mask, kreem.

75 min.| 50.00€