RIPSMED, KULMUD 2018-03-31T01:58:18+00:00
RIPSMED JA KULMUD
BRONEERI AEG

Kulmud ja ripsmed on oluline osa meie iseloomust, luues näole kauni raami.

Meie teenuste valikus on ripsmete  keemiline värvimine,  kulmude modelleerimine nii tava-kui niiditehnikas ja keemiline värvimine (ka Hennaga värvimine), volüümripsmete paigaldus ja Microblading kulmud.

Pigmendid, mida professionaalse Microblading protseduuri käigus kasutatakse on firmalt Purebeau.

Meie stuudio andekas ripsmepikenduste ja Microblading kulmude spetsialist Alvine on oma töös loominguline ja kliendi soove arvestav ning parima tulemuse saavutamiseks on tal põhjalikud teoreetilised ja praktilised teadmised.

ALVINE TEHTUD TÖÖD

VOLÜÜMRIPSMEPIKENDUSED

Volüümripsmepikenduste näol on tegemist uue ripsmete püsipikendamise tehnikaga. Tulemuseks on erakordselt kohev ja tihe välimus, olemata sealjuures kandjale ebamugav või raske! Seetõttu on volüümripsmepikendused püsivamad kui klassikalised ripsmepikendused.

Erinevalt klassikalistest püsipikendustest, kasutatakse volüümripsmete tehnika puhul imepeenikesi ja kergeid ripsmeid. Volüümripsmete lehviku tihedus valitakse vastvalt kliendi naturaalsele ripsmele. Erakordse tulemuse saavutamiseks kasutatakse 2-7 ripsmekarvast koosnevat kimpu, mille tehnik muutab “lehvikuks”.

Paigalduse käigus vaadatakse üle kliendi ripsmete seisukord, näo-ja silmakuju ning kuulame kliendi soove. Kõike arvesse võttes pannakse paika ripsme modelleering ning lehviku tihedus. Pikendustega kaetakse kõik naturaalsed ripsmed, kuhu külge on võimalik pikendus kinnitada.

Protseduur võtab aega 2-2.5h.

Volüümripsmeid tuleks hooldada regulaarselt 3-4 nädala tagant. Inimesel langeb kolme nädalaga välja umbes 80-110 karva ehk loomulikul viisil 80% karvadest. Keskmiselt on ühel inimesel 150-250 ripsmekarva. Inimeste ripsmestruktuur on erinev, seetõttu püsivad ripsmed osadel kauem teistel vähem.

KODUNE HOOLDUS

 • Volüümripsmeid ei tohi värvida ripsmedushiga.

 • Volüümripsmeid tuleb pesta iga päev või 3 korda nädalas Chrissantie’ga või beebišampooniga (sega vahupudelisse 1 osa pesuvahendit 3 osa destilleeritud vett).

 • Kindlasti tuleks pesta ripsmeid peale trenni, sauna, ujula külastust.

“GREAT EYEBROWS DON´T

HAPPEN BY CHANCE…

THEY HAPPEN BY APPOINTMENT.”

MICROBLADING KULMUD

Mis on Microblading?

Microblading ehk kulmutikand on kulmude poolpüsimeik.  Microbladingu tehnika annab võimaluse ühtlustada ja modelleerida kulmudisaini, heledate kulmude puhul lisada tooni ning võimalus loomulike kulmude saavutamiseks neile, kellel kulmukarvad puuduvad või on neid liiga vähe.

Microblading tehnoloogiaga loodud kulmudisainid on loomulikult püsivamad kui lihtsalt kulmude värvimine, kuid seda ei ole võimalik võrrelda tätoveerimisega. Umbes aasta-pooleteist jooksul eemaldub microblading protsessi käigus kasutatav värv täielikult nahalt ning seda ei ole enam nahal näha. Just selletõttu nimetatakse microblading tehnoloogiaga loodud kulmudisaini looduslikuks tätoveerimiseks või pealispindmiseks tätoveerimiseks.

Kui sagedasti tuleb microbladingu tulemust tuleb uuendada?

Tulemused püsivad edukalt aasta kuni poolteist ja alles siis tasub neid uuendada. Edaspidi, saavutamaks pidevalt värsket tulemust, tasub iga poole aasta tagant käia laskmas tulemust üle vaadata ja vajadusel pisut värskendada.

Kui kiiresti peale protsessi naha pindmised kihid täielikult taastuvad?

Tavaliselt võtab nahk uue loodusliku värvi täielikult omaks umbes nädala kuni 10 päeva jooksul. Kulmudelt võib kooruda selle aja jooksul pisikesi nahatükikesi, kuid see pole midagi sellist, mis takistaks igapäevaelu toiminguid. Pigment kinnistub nahka ligikaudu kuu jooksul, seega võid arvestada, et lõplik tulemus on nähtav 3-4 nädala jooksul alates microblading protseduuri järelhoolduses käimisest.

Mida microblading protseduur endast täpsemalt kujutab?

Microblading protsessi saab jagada põhimõtteliselt kolme ossa: disain, teostus ja viimistlus.

Esmalt disainitakse kulmu kuju. Selle protsessi käigus võetakse arvesse kliendi näojoonte omapära, naha ja kulmukarvade iseärasusi ja kliendi soove. Disaini käigus otsustatakse, milline saab olema microblading tehnoloogiaga loodud kulmude värv.

Seejärel teostuse faas, mille käigus kantakse spetsiaalse microblading-instrumendiga naha pindmistesse kihtidesse looduslik värv.

Viimistlemise faas (järelhooldus ehk re-touch) leiab enamasti aset ühe kuni kahe kuu jooksul ja siis vaatab kulmutehnik tehtud töö üle ning teeb sellele vajaminevaid täiendusi.

KUIDAS VALMISTUDA MICROBLADING PROTSEDUURIKS

 •  Vii ennast kurssi. Loe microbladingust, et teaksid võimalikult täpselt, mida protseduur endast kujutab. Kui tead, mis täpselt toimuma hakkab, on sul igas mõttes lihtsam.

 • Arvesta punetusega. Planeeri protseduur päevale, mil sa ei pea nägema välja täiuslik. Erinevate inimese nahk reageerib protseduurile erinevalt ja seetõttu võib protseduuri järgselt, samal päeval (vahel ka järgmisel päeval), esineda su kulmudel punetust ja tundlikkust.

 • Saabu protseduurile minimaalse meigiga.

 • Ravimid, mida ei tohi 48h enne protseduuri tarbida: Aspiriini, Ibuprofeeni ja teisi valuvaigisteid.

 • Alkoholi tarbimine. Ideaalne on, kui 48h enne protseduuri tarbiksid alkoholi minimaalselt või veel parem mitte üldse.

 • Väldi tretinooni (Retin A) sisaldavaid tooteid. See piirang puudutab siiski kulmupiirkonda, mitte su tervet nägu.

 • Väldi AHA nahahoolduse tooteid. Kulmupiirkonna naha puhul tasub kahe nädala jooksul enne protseduuri vältida ka AHA (Alpha-hydroxy-acid) tooteid.

 • Kitkumine ja muud kulmuprotseduurid. Kõige parem on, kui sa ei puuduks oma kulme üldse 1 nädala jooksul enne protseduuri. Väldi vahatamist, kitkumist, niiditehnikat jms.

MICROBLADINGUT EI TEOSTATA

 • Rasedatele ja imetavatele naistele.

 • Diabeetikutele.

 • Kemoteraapiat läbivale patsiendile (konsulteerida raviarstiga).

 • Viirusnakkuste haigetel ja külmetushaiguste korral.

 •  Epilepsiahaigetel.

 • Südamestimulaatori või suuremate südameprobleemide korral.

 • Siirdatud organi korral.

 • Psoriaasi, dermatiit, keratoosi ja nahaärrituste korral kulmupiirkonnas (päikesepõletus, lööve, akne vms).

 • Neil, kes viimase kahe kuu jooksul on teinud protseduure Botoxiga.

 • Liigrasuse või probleemse naha korral.

KUIDAS TOIMIDA PÄRAST MICROBLADING PROTSEDUURI?

Peale microblading protseduuri võib kulmunahk olla tundlik, eriti esimese 24h tunni jooksul. Pese kulme väga kergete liigutustega avaldades nahale minimaalset survet. Peale protseduuri võivad kulmudele tekkida hüübinud vere koorikukesed, mis sisalduvad osaliselt ka kuivanud pigmenti. Ära eemalda koorikuid! Piirdu sellega, et uhud kulme esimeste päevade jooksul leige veega iga paari-kolme tunni tagant. Seejärel niisuta kulmusid taimsete õlidega, näiteks magusmandliõli, jojobaõli, kookosrasvaga või spetsiaalse vaseliiniga.

Ära kasuta kulmudel meigitooteid kuni koorikute eemaldumiseni. Väldi 2-3 nädala jooksul peale protseduuri intensiivseid tooteid ja kosmeetilisi protseduure, solaariumit, päevitamist, tugevat higistamist (saun, raske füüsiline treening) ja ujulas käimist.

Ära pea esimese protseduuri järgset tulemust lõplikuks. Paljud on sattunud veidi ärevusse märgates, et kulmud on esialgu tumedamad. Esimeste päevade jooksul peale protseduuri ei tasu tulemust üleanalüüsida. Pigment muutub 30-40% heledamaks ja kulmu maht muutub 10% väiksemaks.

4-6 nädalat pärast protseduuri toimub järelhooldus, mille käigus saavad üle käidud heledamad ja ebaühtlaseks jäänud kulmukarvad. Arvesta, et lõplik tulemus on nähtav alles re-touching protseduuri järgselt 4-6 nädala pärast.

This Is A Custom Widget

.