BIO HENNA KULMUHOOLDUS

Bio Henna on looduslik kulmude värvimisteenus, mis on spetsiaalselt loodud kulmude püsivärvimiseks. Protseduur on mõeldud naistele, kelle kulmud on kaotanud oma kuju, kahanenud või nõuavad pidevat toonimist!

Bio Henna teenust kasutades püsivad ilusad ja õiget värvi kulmud kuni kuus nädalat!

Protseduuri võib korrata 1 kord kuus.

Hooldus sisaldab: kulmude korrigeerimist ja modelleerimist  suhkrupastaga ja/või pintsetimeetodil.  Kulmud värvitakse loodusliku henna kulmuvärviga, mis püsib õige hoolduse korral nahal 5-14 päeva ning karvadel kuni 3 nädalat.

45 min.| 20.00€

LASH LIFT – RIPSMETE KEEMILINE KOOLUTAMINE

Lash Lift on ripsmete püsikoolutamine 6-8 nädalaks (ripsme eluiga). Uudne silikoon patjadel koolutamine välistab ripsmete üle koolutamise, sest ripsmeid tõstetakse ripsmejuurest, et saavutada loomulik kaarduvus.

Lash Lifti protseduur ei vaja spetsiaalset koduhooldust ega vahepeal hoolduses käimist.

Protseduurile on soovitav tulla värvimata ripsmetega.

Hooldus sisaldab: vastavalt ripsmete pikkusele valitakse sobiva suurusega silikoon padi ja saad koos tehnikuga valida, kas teha tugevam või loomulikum kaarduvus. Protseduur sisaldab ka ripsmete keemilist värvimist.

60 min.| 30.00€

3D KULMUHOOLDUS

Kasutades õigeid vahendeid on võimalik luua kliendile kulmud, mis püsivad, on praktiliselt vee- ja määrdumise kindlad ja toovad välja konkreetse inimese individuaalse ilu. Samuti on 3D tehnikaga läbiviidud kulmuhoolduse tulemused on väga püsivad – hooldust on soovitatav korrata 4 nädala pärast.

Kliendi valikul kas keemilise värvi või Bio Henna värviga.

Hooldus sisaldab: kulmude korrigeerimist ja modelleerimist  niiditehnikas ja pintsetimeetodil.  Kulmud värvitakse  kulmuvärviga, mis püsib õige hoolduse korral nahal 5-14 päeva ning karvadel kuni 3 nädalat.

Esmakülastus 45 min.| 30.00€

Korduvkülastus 45 min.| 25.00€

KULMUHOOLDUS MEESTELE

Kulmude korrastamine on muutumas aina rohkem populaarsemaks ka meeste hulgas.

Meeste kulmuhoolduse hind kujuneb olenevalt töö keerukusest.

Hooldus sisaldab: Kulmude modelleerimine pintseti-ja/või niitamise tehnikas, vajadusel/soovi korral ka värvimine.

30 min.| 10.00 – 15.00€

RIPSMETE KEEMILINE VÄRVIMINE

Õrnade ja tundlike silmade puhul, mis ei talu iga päev tušiga värvimist, on keemiline ripsmete värvimine hea alternatiiv.

Samuti teeb see elu lihtsamaks, kui sa ei viitsi igal hommikul ripsmete tušiga värvimisega jännata.

15 min.| 5.00€