sugaring koolitus

SUGARING KOOLITUS

NB! HETKEL SUGARINGI KOOLITUSI EI TOIMU.

Sertifitseeritud sugaring koolitus kosmeetikutele, ilutegijatele ja ilukoolide õpilastele.

Meie koolitajal Ester Leppikul on sugaringi kogemust juba üle 8 aasta ja koolitanud on ta üle 6 aasta, nii et ta teab, kuidas “kleepuvatest” olukordadest välja tulla.

Miks on suhkrudepilatsiooni pakkumine hea äriotsus?

Suhkrudepilatsioonist ehk sugaringist on saamas number üks depilatsiooni vorm ja sellele on nõudlus! Harides oma kliente sugaringi eelistest, kasvab Sinu klientide poolehoid ja rahulolu kindlasti. Seega on sugaring Sinu kui praktiku jaoks tasuv.

Suhkrupasta on 100% looduslik, orgaaniline ja biolagunev. Selle kasutus temperatuur on kehatemperatuuriga sarnane, nii et Sa ei riski kunagi ennast ega klienti põletada. Kuna suhkrupasta on leige, siis sobib see tundliku nahaga inimestele suurepäraselt! Suhkrupasta kleepub ainult surnud naharakkudele ja karvadele, see tähendab, et Sa ei saa kliendil nahka kahjustada ja võid ühte kohta paar-kolm korda depilleerida.

Loe sugaringi kohta siit->>

See praktiline suhkrudepilatsiooni koolitus õpetab Sulle oskusi, mida vajad edukaks sugaringi teostamiseks. Õpid kõike mida eduka sugaringi läbiviimiseks on vaja ja päeva lõpuks on Sul vundament, mis on vajalik ohutuks ja tõhusaks sugaringiks. Ühepäevasel suhkrudepilatsiooni koolitusel keskendume jalgade, käte, kaenlaaluste ja näo sugaringi õppimisele. Alustame päeva teooria ja toodete tundmisega, seejärel veedad suurema osa ajast oma sugaringi oskuse lihvimisel.

Suhkrudepilatsiooni koolitus toimub väikeses grupis, kus on tagatud individuaalne lähenemine igale koolitatavale (maksimaalselt 2-3 osalejat). Praktilise osa teevad suhkrudepilatsiooni koolitusel osalejad teineteise peal või individuaal koolituse puhul modelli peal.

Suhkrudepilatsiooni koolituse hind sisaldab õppematerjale, töö alustamiseks vajaminevaid tooteid, kohvi/teed ja suupisteid.

Info ja registreerimine: anestra@mail.ee

Koolituse maksumus: 350.00 €

See praktiline suhkrudepilatsiooni koolitus õpetab Sulle vajalikud oskused Brasiilia bikiini sugaringi ohutuks ja tõhusaks läbiviimiseks. Enne sellele suhkrudepilatsiooni koolitusele tulemist peavad õpilased olema läbinud baaskoolituse ja omama sellekohast sertifikaati.

Alustame päeva baastehnikate ülevaatamisega ja käsitleme kõiki probleeme, mis Sul on pärast baaskoolitust tekkinud. Ester teeb Brasiilia bikiini näidis protseduuri ja seejärel iga õpilane õpib 1-2 modelli peal.

Tegemist on individuaalse 1:1 koolitusega ja koolitusel osalemiseks on vajalik eelnev suhkrudepilatsiooni baaskoolituse läbimine ning diplomi olemasolu.

Info ja registreerimine: anestra@mail.ee

Koolituse maksumus: 275.00 €

Võime üsna julgelt väita, et Ester on Eestis pikima aktiivse praktikakogemusega sugaringi tehnik, kes teab, mida on vaja selleks, et koolitada Sind sugaringi tehnika kiireks ja tõhusaks valdamiseks, nii et oled kindel, et hakkad üsna pea sugaringi kliente vastu võtma!

Kui oled läbinud meie suhkrudepilatsiooni koolituse, on Sul võimalus osaleda praktikapäevadel kuni ühe aasta jooksul, et värskendada oma tehnikat ja kõrvaldada kõik vead, ilma lisatasuta.  Mis kõige parem, Sa saad meie stuudioga ühendust võtta igal ajal, kui Sul on küsimusi, probleeme või vajad julgustust.