SUHKRUDEPILATSIOON EESTIS?

/, Nahahooldus, Suhkrudepilatsioon/SUHKRUDEPILATSIOON EESTIS?

Eesti klient on väga trenditeadlik ja võtab uued hooldused ja teenused, mis turule tulevad väga kiiresti omaks. Samuti jälgitakse üha rohkem toodete looduslikke komponente ja naturaalsust, kui ollakse valimas kosmeetikatooteid ja teenuseid.

Miks on siis see vanim ja 100% looduslik, juba Kleopatra aegadest pärit teenus jäänud nii märkamatuks Eestis?
Kindlasti on üheks põhjuseks info vähene kättesaadavus ja teadmiste puudus.
Kahjuks on ka väga levinud arvamus, et käsitehnikas tehtav suhkrudepilatsioon on sama, mis vahatamine. EI OLE!!! Tegemist on kahe täiesti erineva depilatsiooni meetodiga, kuna kasutatav tehnika ja tooted on erinevad.
  • Suhkrudepilatsioonis kasutatav tehnika on väga täpne ja õrn nahale ning tooted on 100% naturaalsed.
  • Vahaga depileerimine  on  tehnika mõttes lihtsam  kosmeetikule, samas suhkrudepilatsioon on kordades meeldivam protseduur kliendile.
Suhkrudepilatsiooni eelised:
  • See on kõige hügieenilisem depilatsiooni viis! Ühele kliendile kasutatakse teatud kogust suhkrumassi “suhkrupallina” , mis protseduuri lõppedes ära visatakse.
Paljud salongid pakuvad suhkrudepilatsiooni teenust, lähemal uurimisel selgub, et protseduur näeb välja sama nagu vahatamisel – spaatliga purgist suhkrupasta nahale ja paberi või kangaga tõmmatakse ära – see on strip-tehnikas depilatsiooni meetod. Kuna suhkurt tuleb purgist spaatliga nahale kanda korduvalt, siis protseduuri hügieenilisusest me rääkida ei saa.
  • Suhkrudepiltasioon käsitehnikas on väga täpne, karv tõmmatakse välja karvakasvu suunas ja karvade murdumine naha pinnalt on väga minimaalne.
Kliendid räägivad, et erinevust on märgata praktiliselt kohe, kui karvad hakkavad tagasi kasvama – karv on pehmem ja õrnem, pole torkivat tunnet.
  • Suhkur on 100% looduslik, sobib kõige õrnemate piirkondade depileerimiseks ega tekita allergiat.
Regulaarsel depileerimisel naha seisund paraneb, põletikud vähenevad ja sissekasvanud karvade teke väheneb jne.
Lisaks on suhkrudepilastioon ideaalne võimalus valmistada kliendi keha ette teisteks hoolitsusteks, mida võib teha koheselt peale depilatsiooni, kuna trauma nahale on olematu.
  • Koheselt võib peale säärte ja reite depilatsiooni teha tselluliidimassaaži.
  • Võib teha erinevaid kehamähiseid või -maske, kuna kliendi nahk on kergelt kooritud ja poorid avatud – seega on hoolitsuste mõju märkimisväärselt suurem.
  • Peale näopiirkonna suhkrudepilatsiooni teostamist võib kliendile teha kerge massaaži ja panna näole toitva maski.
Klientide tagasiside:
Minu klientide tagasiside suhkrudepilatsioonist on olnud eranditult positiivne. Kõik kliendid on tõdenud, et polnudki nii valus kui depilatsiooni tulles arvati, nahk jääb väga pehme ja sile ning puhas tulemus püsib kauem.
Seega olgem trenditeadlikud ja miks mitte nüüd, 4000 aastat hiljem avastada enda jaoks ka Eestis see Araabia maade iidne saladus – suhkrudepilatsioon!
By |2019-01-16T14:59:13+00:00juuli 31st, 2012|Depilatsioon, Nahahooldus, Suhkrudepilatsioon|0 Comments