SUHKRUDEPILATSIOON ehk SUGARING

/, Nahahooldus/SUHKRUDEPILATSIOON ehk SUGARING

Sugaring – mis see siis ikkagi on?

Tegelikult on see vanimaid depilatsiooni meetodeid, mis on lihtsalt taasavastatud. Suhkrupasta on väidetavalt leiutatud Vana-Egiptuse vaaraode poolt ja retsepte hoiti kiivalt saladuses. Suhkrupasta koostis on 100% looduslik, sisaldades nahka hooldavaid ained, mis ei tekita allergiat.

Ja sugaring on mujal maailmas laialt levinud, näiteks meie põhjanaabrid Soome ilusalongides naljalt enam vahatamist ei paku, kõik oskavad ja soovitavad sugaringi. Seal on ka klient väga teadlikuks koolitatud. Kahjuks Eestis see nii veel pole, kuid usun, et see on ainult aja küsimus millal see juhtub.

Millised on sugaringi eelised?

Kuulen juba skeptikuid küsimas – mis vahet seal on, kas vahatamine või sugaring? On, ja väga suur vahe. Sugaring ei ole lihtsalt karvade eemaldamine – see on väga palju tervislikum lähenemine ja palju professionaalsem depilatsiooni võimalus. Karvade eemaldamise tehnika on väga täpne, kuna suhkur kinnitub vaid karva mitte naha külge. Karvad ei murdu ning koos karvaga eemaldatakse ka karvasibul ja tulemus püsib kauem.

Sugaring on täiesti hügieeniline. Suhkrupasta ei põleta ega kahjusta  nahka, pigem on suhkrupasta kergelt kooriva efektiga. Regulaarselt sugaringis käies muutub karvakasv aeglasemaks ja nõrgemaks ning nahk püsib terve ja hooldatud. Karvade tagasikasvamise aeg on kaks kuni kuus nädalat – olenevalt sinu eripärast ja depileeritavast piirkonnast.

Kas see siis polegi nii valus?

Kui sa oled oma elus üle elanud vahatamise, siis võid kohe väga julgelt tulla sugaringi. Mistahes ebamugavustunde vältimiseks, või kui sa kindlalt tead, et oled väga valutundlik, võid enne protseduurile tulemist võtta valuvagistava tableti või süüa shokolaadi:).

Kellele sugaring ei sobi?

On olemas mõningaid sugaringi vastunäidustusi. Näiteks ei ole soovitav teha sugaringi rohke aknega põletikulisele nahale, nakkuslike nahahaiguste ja nahavigastuste puhul.Põhimõtteliselt on need aga nahahädad, mis välistavad kahjuks ka väga paljud teised depilatsiooni võimalused.

Miks siis ikkagi tulla sugaringi?

Võiksin seda teemat veel väga pikalt ja laialt selgitada. Üks põhjus – ja seda tunnistavad väga paljud kliendid ise – on see, et sugaring on valutum ja väga nahasõbralik depilatsiooni meetod.

Ja mina olen selle väitega täiesti nõus:).

By |2019-01-16T14:29:56+00:00oktoober 3rd, 2014|Depilatsioon, Nahahooldus|0 Comments