Suhkrudepilatsioon sobib meestele, sest meeste nahk on oluliselt tundlikum, kui naistel ning pidev raseerimine ärritab nahka ja teeb selle infektsioonidele vastuvõtlikuks. Raseerimise tulemus püsib heal juhul järgmise päevani. Raseeritava piirkonna karv on tugev ning ühest karvatupest võib välja kasvada 3-5 erinevat karva, mis omakorda soodustab sissekasvanud karvade teket ning suureneb põletikuoht.

Suhkrudepilatsioon ehk sugaring on unikaalne karvaeemalduse meetod, mis professionaalsel teostamisel jätab nahale minimaalse ärrituse. Millised on vahatamise ja sugaringi erinevused, saad lugeda siit

Nii et, kui sa mõtled, et ainult metroseksuaalide, geide, atleetide ja triatlonistide valik on olla karvutu, siis mõtle uuesti.

Meeste seas on kõige soositumad kaenlaaluste, selja ja rinna suhkrudepilatsioon. Aga ka meeste Brasiilia bikiinidepilatsioon kogub Eesti meeste seas hoogsalt populaarsust.

Ja naised hindavad väga nii sileda selja, kui ka karvavaba bikiinipiirkonnaga, hoolitsetuid mehi. 

Pealegi, regulaarsel depileerimisel muutub karvakasv aeglasemaks ja väheneb. Depilatsiooni tulemus kestab umbes 3-4 nädalat.