Anestra Ilustuudio pakub sugaringi sertifitseeritud kursusi kõigile kosmeetikutele, ilutegijatele ja ilukoolide õpilastele.

Meie koolitajal Ester Leppikul on sugaringi kogemust juba üle 8 aasta ja koolitanud on ta üle 6 aasta, nii et ta teab, kuidas “kleepuvatest” olukordadest välja tulla.

Lisateabe saamiseks kirjutage meile anestra@mail.ee.

Miks on sugaringi pakkumine hea äriotsus?

Sugaringist on saamas number üks depilatsiooni vorm ja sellele on nõudlus! Harides oma kliente sugaringi eelistest, kasvab teie klientide poolehoid ja rahulolu kindlasti. Seega on sugaring teie kui praktiku jaoks tasuv.

Suhkur on 100% looduslik, orgaaniline ja biolagunev. Suhkurupasta temperatuur on kehatemperatuuriga sarnane, nii et te ei riski kunagi ennast ega klienti põletada. Kuna suhkrupasta on leige, siis sobib see tundliku nahaga inimestele suurepäraselt! Suhkur kleepub ainult surnud naharakkudele ja karvadele, see tähendab, et te ei saa kliendil nahka kahjustada ja võite ühte kohta paar-kolm korda depilleerida.

Miks tulla meie kursusele?

Võime üsna julgelt väita, et Ester on Eestis pikima aktiivse praktikakogemusega sugaringi tehnik, kes teab, mida on vaja selleks, et koolitada teid sugaringi tehnika kiireks ja tõhusaks valdamiseks, nii et olete kindel, et hakkate kohe sugaringi kliente vastu võtma!

Kui olete läbinud meie baaskursuse, on teil võimalus osaleda praktikapäevadel kuni ühe aasta jooksul, et värskendada oma tehnikat ja kõrvaldada kõik vead, ilma lisatasuta.  Mis kõige parem, saate Esteriga ühendust võtta igal ajal, kui teil on küsimusi, probleeme või vajate julgustust.

See praktiline kursus õpetab teile oskusi, mida vajate edukaks sugaringi teostamiseks. See on ühepäevane kursus, mis keskendub jalgade, käte, kaenlaaluste ja näo sugaringi õppimisele. Alustame päeva teooria ja toodete tundmisega, seejärel veedate suurema osa ajast oma sugaringi oskuse lihvimisel.
Õpite kõike mida eduka sugaringi läbiviimiseks on vaja ja päeva lõpuks on teil vundament, mis on vajalik ohutuks ja tõhusaks sugaringiks.

Koolitus toimub väikeses grupis, kus on tagatud individuaalne lähenemine igale koolitatavale (maksimaalselt 2-3 osalejat). Praktilise osa teevad koolitusel osalejad teineteise peal või individuaalkoolituse puhul modellide peal.

Koolituse hind sisaldab õppematerjale, töö alustamiseks vajaminevaid tooteid, kohvi/teed ja suupisteid.

Info ja registreerimine tel +372 5556 5993 | anestra@mail.ee

Koolituse maksumus on 350.00 €

See praktiline kursus õpetab teile vajalikud oskused Brasiilia bikiini sugaringi ohutuks ja tõhusaks läbiviimiseks. Enne sellele kursusele tulemist peavad õpilased olema läbinud baaskoolituse ja omama sellekohast sertifikaati.

Alustame päeva baastehnikate ülevaatamisega ja käsitleme kõiki probleeme, mis teil on pärast baaskoolitust tekkinud. Ester teeb Brasiilia bikiini näidis protseduuri ja seejärel iga õpilane õpib 1-2 modelli peal.

Tegemist on individuaalse 1:1 koolitusega ja koolitusel osalemiseks on vajalik eelnev suhkrudepilatsiooni baaskoolituse läbimine ning diplomi olemasolu.

Info ja registreerimine tel +372 5556 5993 | anestra@mail.ee

Koolituse maksumus on 275.00 €