HINNAKIRI2018-10-15T23:43:41+00:00

NÄOHOOLDUSED

MCCM MEDICAL COSMETICS NÄOHOOLDUSED

Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, koorimine ja puhastus erinevate Ultraheli programmidega, naha toniseerimine, mask, kreem.

Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, nahaanalüüs, Shampagne Peeling mask, C-vitamiini ampull, maski ajal dekoltee ja kaelamassaaz, naha toniseerimine ja kreem.

Hooldus sisaldab: naha puhastus, nahaanalüüs, naha micronõeltega töötlemine koos erinevate seerumitega, mask ja kaitsev kreem SPF-ga.

Hooldus sisaldab: naha puhastus, nahaanalüüs, naha micronõeltega töötlemine koos erinevate seerumitega, mask ja kaitsev kreem SPF-ga.

Hooldus sisaldab: Naha puhastus, nahaanalüüs, naha micronõeltega töötlemine koos erinevate seerumitega, mask ja kaitsev kreem SPF-ga.

Massaaži ajal stimuleeritakse näo marma punkte (energiakeskusi).

Lõõgastab näo lihaseid ja stimuleerib vereringet, aktiveerib kudede looduslikku metabolismi, parandab näolihaste toonust, annab nahale terve tekstuuri ja tervisliku sära ja soodustab naha noorendumist.

NEOGLIS RAVIHOOLDUSED

Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, nahaanalüüs, naha füsioloogiline puhastamine profesionaalsete vahenditega, pindmiste kihtide koorimine erinevate hapetega, mille põhikomponendiks on glükoolhape, mask, niisutav ja kaitsev kreem SPF-ga.

Hooldus sisaldab: Naha puhastamine, nahaanalüüs, naha füsioloogiline puhastamine profesionaalsete vahenditega, pindmiste kihtide koorimine erinevate hapetega, mille põhikomponendiks on glükoolhape, lõõgastav näomassaaz, mask, niisutav ja kaitsev kreem SPF-ga.

RIPSMED JA KULMUD

KEHAHOOLDUSED

Hooldus sisaldab: Sissekasvanud karvade eemaldamine,  happehooldus, niisutav ja rahustav mask ning rahustav kreem.

NB! Ainult regulaarselt Brasiilia bikiini sugaringis käivale kliendile!

Hooldus sisaldab: Regulaarselt Brasiilia bikiini sugaringis käivale kliendile teostatakse eelnevalt bikiini depilatsioon. Järgneb sissekasvanud karvade eemaldamine,  happehooldus, niisutav ja rahustav mask ning rahustav kreem.

SUHKRUDEPILATSIOON NAISED

SUHKRUDEPILATSIOON MEHED

KOOLITUSED

Rohkem infot koolituste kohta

Telli professionaalne koolitaja Anestra Ilustuudiost!

Sugaringi baas-ja täiendkoolitused.
Rohkem infot koolituste kohta